Wybór posiłku według cen

Wybór posiłku według cen

Wybór posiłku według cen działa w ten sposób:

 Klient może zmieniać dania tylko w obrębie jednego typu posiłku. Czyli ze śniadań może wybierać dania, które zostały opublikowane jako śniadanie.

 Pod uwagę brane są tylko dania z cennikami równymi wykupionej diecie lub niższymi. Czyli jeśli za dzień diety klient zapłacił 66 zł to wybierać może śniadania z diet kosztujących 66 zł lub mniej.

 System wybiera dania z różnych wariantów i diet, ale według określonych zasad. Brana pod uwagę jest kaloryczność konkretnego typu posiłku, a nie całości diety. Czyli system nie bierze pod uwagę tego, że cała dieta ma 1500 kalorii i nie szuka innych diet o takiej kaloryczności, ale sprawdza czy typ posiłku w diecie ma taką samą kaloryczność lub niższą. Czyli dieta 1500kcal i 1200kcal może korzystać z takiej samej kaloryczności śniadania (w obu przypadkach wielkość śniadania jest ustawiona na 300kcal, dlatego możliwa jest zmiana między tymi dietami). 

 Prezentując to na przykładzie:

  • Related Articles

  • Wybór menu

   System Caterings pozwala na ustawienie wyboru menu w Twoim cateringu na trzy sposoby. 1. Poprzez wykupienie opcji Premium. Możemy ustawić ile kosztuje wykupienie opcji premium i gdy klient ją posiada, to może wybierać ze wszystkich diet. Nie mają ...
  • Wybór menu

   x
  • Jak usunąć wielkość z typu posiłku?

   x
  • Jak wymienić dietę/typ posiłku na torbach klientów?

   (masowo
  • Dania

   Danie to komplet przepisów, który składa się na cały posiłek dla klienta. Tworzenie Dania 1. Dodaj danie. 2. Informacje podstawowe. Nazwa domyślna to nazwa dla klienta i będzie widoczna na naklejkach na daniach i w panelu klienta. Nazwa robocza jest ...